Fantasy Travel

od:  do: 

O nás

Cestovná kancelária Fantasy Travel bola založená v roku 2011 na základe mnohoročných skúseností v cestovnom ruchu.
Najväčšiu časť našej ponuky tvoria pobytové letecké zájazdy k Stredozemnému moru, Červenému moru a Indickému oceánu.

V našej ponuke sú ale tiež pobyty pri Atlantickom oceáne, exotické dovolenky a eurovíkendy.

Zameriavame sa na destinácie, s ktorými máme osobnú skúsenosť. Všetky zájazdy, uvedené v našej ponuke, sú naším vlastným produktom.

Naším primárnym cieľom je poskytovanie kvalitných služieb svojim zákazníkom. Ku každému klientovi pristupujeme profesionálne a ústretovo.

Máme bohaté skúsenosti s prípravou zájazdov na mieru pre firmy a skupiny, golfistov, športovcov aj klientov, ktorí chcú prežiť dovolenku inak. Pre snúbencov radi zaistíme svadobný obrad a oslavu.

Samozrejmosťou je pre nás zabezpečenie kompletného servisu u všetkých našich zájazdov. Okrem pobytu Vám sprostredkujeme tiež výhodné pripoistenie, parkovanie pri letisku alebo nadštandardné služby na palube lietadiel.

V roku 2012 sme boli ocenení v súťaži Czech Travel Awards 1. miestom v kategórii "Malá cestovná kancelária" a "Nováčik roka". Za rok 2012, 2013, 2014, 2015 a 2016 sme tiež dostali certifikát "VOĽBA KLIENTOV" od cestovnej agentúry Invia.cz, ktorý je udelený na základe minimálneho počtu reklamácií a maximálnej spokojnosti klientov.

Cestovná kancelária Fantasy Travel je riadne poistená proti úpadku.

Pobočka na Slovensku bola otvorená v roku 2017.

Veríme, že sa staneme súčasťou Vašej krásnej dovolenky.

facebook.jpginstagram.jpg