Fantasy Travel

od:  do: 

On-line rezervácie

Náš on-line rezervačný systém je jednoduchý, prehľadný a umožňuje Vám nasledujúce služby:
- zobraziť kompletnú ponuku zájazdov a v prípade, že máte už jasnú predstavu o Vašej dovolenke, stačí vyplniť kritériá vo vyhľadávači a zobrazí sa Vám iba vybraná špecifická ponuka zodpovedajúca zadaným detailom
- vyberať môžete buď z celej ponuky všetkých zájazdov, last minute, z kategórie typu hotela alebo typu stravovania

Systém automaticky vygeneruje najvhodnejšie ponuky formou prehľadu voľných zájazdov:
- bližšie informácie o hoteli vrátane fotografií získate kliknutím na fotografiu alebo na meno hotela
- kalkulácia zájazdu je vždy pripravená pre 2 osoby v dvojlôžkovej izbe. Vypočítaná cena, ak nie je uvedené v popise zájazdu inak, zahŕňa spiatočnú letenku, transfery letisko - hotel - letisko, ubytovanie, uvedené stravovanie, služby delegáta, zákonné poistenie, letiskovú taxu, bezpečnostný poplatok, palivový príplatok a miestne služby. Máte možnosť si zvoliť tiež voliteľné služby, ako je napríklad pripoistenie.
- ak bude cestujúcich osôb viac, kliknite na Zmeniť počet účastníkov: tu vyberte počet požadovaných dospelých osôb, detí a infantov (deti do 2 rokov).

 Ak vás zaujme niektorá ponuka natoľko, že plánujete vycestovať, vyplňte, prosím, objednávkový formulár:

- údaje označené hviezdičkou sú povinné, odporúčame však aj doplnenie telefónneho kontaktu (pre prípad náhlych zmien, napr. Letového poriadku) a adresy
- ku skalkulovanej cene odporúčame zvoliť pripoistenie
- ak máte zvláštne požiadavky, uveďte ich, prosím, v dolnej časti formulára vo vyhradenom rámčeku. Splnenie týchto požiadaviek je však bez záruky, budeme sa však maximálne snažiť Vašim požiadavkám vyhovieť.
- po preštudovaní Všeobecných zmluvných podmienok označte súhlas s nimi a do pravého dolného rohu opíšte kód
- kliknite na Objednať záväzne
- po úspešnom spracovaní objednávky Vás systém vyzve na odoslanie potvrdzujúcej SMS správy v lehote do 10 minút. Ak SMS neodošlete, bude objednávka automaticky zrušená.
- po odoslaní potvrdzujúcej SMS počkajte na spätnú SMS. Počas niekoľkých minút obdržíte na Váš e-mail cestovnú zmluvu.
- Vaša rezervácia sa okamžite stane súčasťou našej databázy a na monitore sa objaví potvrdenie s Vaším rezervačným číslom, lehotou pre telefonické potvrdenie objednávky a lehotou pre doručenie dokladu o platbe

Ak nebude Vaša objednávka telefonicky potvrdená do stanovenej lehoty, vykonaná rezervácia bude automaticky zrušená bez nároku na náhradu.

- ak budete potrebovať Vašu rezerváciu predĺžiť, obráťte sa na naše rezervačné oddelenie na tel. 944 129 529. Po telefonickom potvrdení Vašej rezervácie zájazd uhraďte:
- príkazom na úhradu
- vkladom hotovosti na náš účet
- platbou v hotovosti na našej predajni
- pomocou internetbanking
Pozor - bez uvedenia variabilného symbolu (číslo rezervácie) sa môže stať, že nebude Vaša platba správne identifikovaná.

PLATOBNÉ PODMIENKY
- ak objednáte zájazd viac ako 30 dní pred odletom, uhraďte zálohu € / osoba; doplatok do 30 dní pred odletom
- ak objednáte zájazd menej ako 30dní pred odletom, uhraďte zájazd v 100% výške

Objednávka sa stáva platnou v okamihu uhradenia minimálne zálohy podľa vyššie uvedených podmienok a doložením dokladu o platbe počas doby trvania rezervácie (viď. Dátum a čas splatnosti uvedenej na Vašej cestovnej zmluve). Ak nebude platba poukázaná na náš účet do uvedeného dátumu, Vami telefonicky potvrdená rezervácia sa stáva neplatnou bez nároku na náhradu. Vytlačte Vašu cestovnú zmluvu, skontrolujte údaje v nej uvedené, podpíšte ju a spoločne s dokladom o vašej platbe zašlite e-mailom na info@fantasytravel.sk

Informácie o odlete sú zasielané týždeň pred odletom na Vami zadanú e-mailovú adresu.

facebook.jpginstagram.jpg